Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΤΜΗΜΑ
1. ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ 70 Διευθυντής
2. ΜΑΛΑΚΑΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕ 06 ΑΓΓΛ. ΓΛ. 1- Υποδ/ντρια
3. ΡΙΣΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕ 70 Α1
4. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΠΕ 70 Β1
5. ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ  ΠΕ 70 Β2
6. ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  ΠΕ 70 Γ1
7. ΠΟΥΡΝΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ    ΠΕ 70 Γ2
8. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ ΠΕ 70 Δ1
9. ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  ΠΕ 70 Ε1
10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ 70 Ε2
11. ΚΟΤΤΑ ΑΝΝΑ  ΠΕ 70 ΣΤ1
12. MΑΥΡΟΜΜΑΤΗ  ΜΑΡΙΑ ΠΕ 70 ΣΤ2 
13. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ  ΠΕ 70 ΟΛΟΗΜΕΡΟ
14. ΦΥΣΚΙΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΕ 06 ΑΓΓΛ. ΓΛΩΣΣΑΣ 2
15. ΣΕΡΕΤΗ ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΠΕ 11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ 1
16. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑ  ΕΛΕΝΑ ΠΕ 11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ 2
17. ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΡΟΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΠΕ 11) ΠΕ 16 ΜΟΥΣΙΚΗΣ
18. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ 19 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ - Η/Υ
19. ΚΩΛΕΤΤΗ  ΜΑΡΙΑ ΠΕ 08 ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ
20. ΣΙΩΜΟΥ  ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΕ 32 ΘΕΑΤΡΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
21. ΦΑΣΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ 05  ΓΑΛΛ. ΓΛΩΣΣΑΣ
22. ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ -ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ ΠΕ 07 ΓΕΡΜΑΝ. ΓΛΩΣΣΑΣ
       

 

 

 

 

Βοηθητικό Προσωπικό

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ
1. ΔΑΜΑΛΑ ΑΡΙΣΤΕΑ - ΜΠΑΡΜΠΕΡΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ Υπεύθυνες Καθαριότητας
2. ΚΟΡΜΠΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Σχολική Τροχονόμος
3. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Σχολική Τροχονόμος
4. ΜΑΣΣΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ Σχολική Φύλακας
5. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Σχολικό Κυλικείο

 

 

Ωράριο σχολείου

  • 07:10 08:00
    Πρόωρη υποδοχή μαθητών
  • 08:00 08:15
    Υποδοχή μαθητών
  • 08:15 09:40
    1η ώρα - 2η ώρα
    1ο διάλειμμα: 09.40 - 10.00
  • 10:00 11:30
    3η ώρα - 4η ώρα
    2ο διάλειμμα: 11.30 - 11.45
  • 11:45 12:25
    5η ώρα
    3ο διάλειμμα: 12.25 - 12.35
  • 12:35 13:15
    6η ώρα
    λήξη πρωινού ωραρίου
  • 13:20 14:00
    1η ώρα Ολοήμερου (Σίτιση)
    1ο διάλειμμα: 14:00 14:15
  • 14:15  15:00
    2η ώρα Ολοήμερου (Μελέτη-Προετοιμασία)
    2ο διάλειμμα: 15:00 15.15
  • 15.15  16:00
    3η ώρα
    Λήξη ολοήμερου προγράμματος

ypaideias      digi school       Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο      Saferinternet.gr

Επισκέπτες του ιστοχώρου μας:

1.png0.png8.png7.png3.png0.png
Μέσα στην ημέρα:82
Μέσα στο μήνα:2404
Συνολικά:108730