Ο διαδικτυακός μας χώρος, απευθύνεται στα μέλη της σχολικής μας Κοινότητας, γονείς, μαθητές και εκπαιδευτικούς αλλα και στην τοπική κοινωνία, ανοίγοντας με τον τρόπο αυτό ένα "παράθυρο" ενημέρωσης για τη σχολική ζωή και τις δράσεις του Σχολείου μας, με την προσδοκία να συμβάλει θετικά στην ανάπτυξη του σχολείου και στην πρόοδο των μαθητών μας.

Ο ιστότοπος 9dim-patras.ach.sch.gr σχεδιάστηκε και κατασκευάστηκε με το Ελεύθερο και Ανοικτού Κώδικα (ΕΛΛΑΚ) Σύστημα Διαχείρισης Περιεχομένου Joomla! και φιλοξενείται στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο.

Ο σχεδιασμός, η ανάπτυξη και η διαχείριση της ιστοσελίδας έγινε από την εκπαιδευτικό Πληροφορικής-ΠΕ19,  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. το σχολικό έτος 2014-15 οπότε και υπηρετούσε στο σχολείο μας.

Η αρθρογραφία και η επιμέλεια του ιστότοπου γίνεται από τον Διευθυντή του σχολείου  Νικόλαο Κοτοπούλη.

Καλή Πλοήγηση! :)

Επισκέπτες του ιστοχώρου μας:

1.png0.png8.png7.png3.png2.png
Μέσα στην ημέρα:84